Porcelánová výroba Mulier s.r.o. - každý kousek je originál!!


 

Jedná se o projekt manželů Richtrových, kteří vyrábí s láskou krásné porcelánové, designové domovní vypínače a zásuvky. "Porcelán jsme zpracovávali, tvarovali a modelovali 5 let. Každou volnou chvíli, bavilo nás to a baví nás to pořád." Výsledkem jsou neotřelé a krásné výrobky. Osvobozujeme krásná místa, jako jsou vaše domy, byty, hrady, zámky a kostely ze spárů plastikových kelímků, které si dnes montujeme dobrovolně na zdi. Říkáme jim vypínače a zásuvky. Každý Mulier je tedy dílo podepsané autorem.

Každý kus vytvoříme ručně, a právě proto má každý náš kousek duši a je tak trochu jiný. Nesnažíme se na nic a nikoho navazovat. Naše designy jsou nové a tvoříme je s láskou. Nakupují u nás lidé, kteří hledají kvalitní materiály, krásný a neotřelý design a především kvalitu.

Vzhled našich porcelánových zásuvek a vypínačů je jedinečný a originální. Vlastníma rukama vyrábíme porcelánové zásuvky a vypínače mnoha tvarů a barev.

Pokud by architekti minulých dob museli řešit domovní vypínače a zásuvky, jejich design a materiály by byly právě takové, jako je připravujeme dnes my.